Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13letnich

W najbliższy weekend 19-20.06.2021 odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13letnich. Ze względu na liczbę zgłoszonych, zawody zostały podzielone na trzy strefy. Konstantynowianki z rocznika 2008 w barwach UKS Piątki, zmierzą się z województwami Mazowieckim, Świętokrzyskim oraz Lubelskim. W Ostrowcu Świętokrzyskim do rywalizacji zgłosiło się blisko 250uczestników z 38 klubów.

Powodzenia!!!
Drużynowo bardzo dobrze spiały się Konstantynowskie dziewczęta. W klasyfikacji dziewcząt zajęliśmy VII-ą lokatę spośród 39 klubów. Najwyższe miejsca zająła Natalia Głogowska VIII na 100 motylkowym oraz Kamila Naji X m-ce na 200 klasycznym. Brawo dla sztafety dziewcząt 4x50zm, która uzyskała najlepszy wynik w historii startów w kat 13latek Naszego klubu. Skład sztafety oprócz Natali i Kamili, uzupełniły Natalia Wawrzyniak i Wiktoria Borowska.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu link do transmisji i WYNIKÓW
Międzynarodowy Miting Pływacki w Andrychowie
Również w weekend zawodnicy z grupy 2003-2004 wezmą udział w Międzynarodowych zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa. Będzie to ostatnia możliwość startu przed Mistrzostwami Polski Juniorów 17, 18letnich
Powodzenia!!
Brawo starsi. Podczas mitingu wartościowe wyniki uzyskał Szymon Iskra, który zajął II w klasyfikacji najlepszych zawodników w kategorii OPEN. Szymon zdobył 3 krazki 1-0-2. Złoto wywalczył na 100 klas, brąz na 100 motylkowym i 50 klasycznym. Wysokie miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników zajął również Patryk Leśniewski, uplasował się na IX m-cu. Dwukrotnie stawał na podium, II m-ce zajął na 100 grzb i brąz na 50 grzb. W klasyfikacji medalowej kat 15lat i starsi UKS Piątka dzięki 5 medalom 1-1-3 sklasyfikowany został na V-tej pozycji
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu link do wyników zawodów