Mistrzostwa Młodzików w dwuboju

W sobotę 18.09.2021, na Częstochowskich obiektach odbyły się Mistrzostwa Młodzków w dwuboju nowoczesnym. Każdy z uczestników miał zadanie pokonania 50m na pływali i 600m na bieżni. Zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki spisali się bardzo dobrze, zdobywając dwa medale. Złoto wywalczyła Hanna Sztaudynger, a srebro Maria Kotus w kat dzieci 9 letnich. W czołowej dziesiątce klasyfiakcji rocznikowych rywalizację dwubojową ukończyli: VI m-ce Wojciech Markiewicz (10lat), VII m-ce Ksawery Mroczek (9lat), VIII m-ce Norbert  Lewandowski i Apolina Koszańska (9lat), IX m-ce Anna Głowacka (9lat). W najważnieszej klasyfikacji OPEN zawodnicy UKS Piątka zdobywali miejsca w drugiej dziesiątce; XII m-ce Marii Peiko, XII m-ce Fraciszka Sztaudyngera, XV m-ce Borysa Ziaji, XIX m-ce Maji Głogowskiej, XIX m-ce Oliwiera Leśniewskiego
Gratulacje podopiecznych trenów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
Wyniki w rozszerzeniu