Otwarte Mistrzostwa Staszowa

Na pierwsze zawody pływackie w sezonie 2021/2022 została oddelgowana grupa z rocznika 2008 i 2009 UKS Piątki Konstantynów Łódzki. W otwartych Mistrzostwach Staszowa w pływaniu udział brało blisko 300 osób z 24 klubów.
Konstantynowianki zdobyły 7 medali (0-3-4). Multi medalistkami zostały Natalia Głogowska, która zdobyła 3 srebrne medale na 100 i 200 grzbietem oraz 100 motylem. Drugą zawodniczką, która zdobyła podium więcej niż raz była Wiktoria Borowska. Medale wywalczone podczas tej imprezy pływackiej były pierwszymi krążkami w karierze „Borowika”. Dwukrotnie zajmował III m-ce na 100 i 200m dowolnym. Do grona medalistek dołączyły dwie zawodniczki specjalizujące w stylu klasycznym. Kamila Naji i Matylda Kuchcińska wywalczyły brązowy medal na 100m klasycznym. Nasze dziewczyny zdobyły medal w każdej indywidualnej konkurencji kobiecej
Gratulacje za podopiecznych trenera Tomasza Kotusa
Wyniki dostępne w rozszerzeniu

Listy i WYNIKI