Puchar wszechstronności stylowej w UKS Piątka

7 czerwca i 9 czerwca na obiektach CSiR zostały rozegrane zawody pływackie o Puchar wszechstronności stylowej. Uczestnicy rywalizowali czterokrotnie, na 25m, każdym stylem. Suma punktów decydowała o kolejności w danej kategorii wiekowej. Wyścigi bardzo zacięte, o kolejności decydowały ostatnie centymetry. O jakości, niech świadczy fakt poprawienia rekordów klubowych przez uczestników. Z klasy IIIej, Hanna Sztaudynger dwukrotnie na 25m motylkowym i 25m klasycznym, a Maria Kotus na 25m klasycznym wypisały się na historyczną listę najlepszych wyników Naszego klubu. Również drugoklasiści uzyskali rezultaty lepsze od obecnie obowiązujących. Dwukrotnie wpisał się do tabeli rekordów Kacper Owczarek na 25m dowolnym i 25m grzbietowym oraz Jagoda Nowak na 25m dowolnym. Gratulacje dla wszystkich zawodników!!!

Dostępne WYNIKI – kliknij