Otwarte Mistrzostwa Warszawy Młodzików

11 czerwca w stolicy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy Młodzików w dwuboju. 154 uczestników rywalizowało na dystansie pływackim 50m dowolnym oraz 600m biegu. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa wywalczyli 5 medali 1-2-2. Tytuł Mistrzowski wywalczył Kacper Owczarek w kat 9latków. Srebrne medale zdobyły dziewczęta w kat 10lat Maria Kotus, w kat 9 lat Maja Plewińska. Brązowy medal otrzymały Hanna Sztaudynger w kat 10lat oraz Jagoda Nowak w kat 9lat. W czołowej 10 sklasyfikowani zostali: Jóźwiak Mikołaj IV m-ce kat 11lat, Grabowski Piotr VI m-ce kat 11lat, Anna Głowacka VIII m-ce kat 10lat, Nowak Nikodem VIII m-ce kat 11 lat, Bartosz Plewiński IX m-ce kat 9lat, Antoni Bukowski X m-ce 10lat. GRATULACJE!!!.W rozszerzeniu WYNIKI w pliku exel

WYNIKI zawodów Otwarte Mistrzostwa Warszawy w dwuboju 2022