13 medali !!! podczas MDMM w Skierniewicach

W Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików UKS Piątka Konstantynów Łódzki sprawiła sporą niespodziankę. W klasyfikacji drużynowej naszego województwa, konstantynowscy 10latkowie zajęli II miejsce, 11 latkowie również wywalczyli IIą lokatę, najstarsza drużyna zdobyła V miejsce. Indywidualnie wyłowiliśmy 13 medali (6-3-4). W czterech starach czterokrotnie na I miejscu stawała Maria Kotus Wygrała 100grz, 200 dow, 100 klas i 200zm. Pierwsze złoto w karierze zdobyła Wiktoria Markiewicz na 50 grzb. Szóste złoto padło łupem sztafety 4x50zm 11latków w składzie; Anna Głowacka, Maria Kotus, Laura Grudzińska, Małgorzata Szymańska. Srebrne krążki zdobyli: Nowak Jagoda na 50 klas, Kacper Owczarek na 50 klas, sztafeta 4×50 dow 11latków w składzie: Laura Grudzińska, Anna Głowacka, Hanna Sztaudynger, Maria Kotus. Brązowe medale były dziełem; dwukrotnie Kacper Owczarek 50 grzb i 100 zm, Laura Grudzińska 100 dow, sztafeta 4×50 dow chłopców w składzie: Ksawery Mroczek, Maciej Kwaśniak, Wojciech Głowacki, Patryk Tomczyk.

Dla drużyny punktowali oprócz w/w w kat 10 latków; Plewińska Maja, Majcherska Bianka, Marciniak Inga, Smyka Kacper, Cybulski Paweł, Filipiak Aleksander

w kat 11 latków: Bakalarczyk Lena, Butrym Hanna, Bujnowicz Laura, Bujnowicz Maria, Milena Ciszyk, Krajewski Jan, Lewandowski Norbert, Bukowski Antoni,

w kat 12latków: Adamczewska Alicja, Ambroż Maja, Machałowska Natalia, Kolasa Barbara, Dudziński Bartłomiej, Jóźwiak Mikołaj, Nowak Nikodem, Grabowski Piotr

Wyniki i listy