MMM w Radomsku 11 medali

Dobry start zanotowali ukaesiacy w Radomsku, gdzie rozgrywano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików okręgu małopolskiego, łódzkiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Ponad 120 osób rywalizowało w dwuboju nowoczesnym. W klasyfikacji OPEN zdobyliśmy dwa medale (1-1-0): złoto zdobyła Maria Kotus i srebro wywalczyła Hanna Sztaudynger. W kategoriach rocznikowych wywalczyliśmy 9 krążków (3-2-4). Złoto wywalczyli: Katarzyna Kotus w kat 9lat, Maria Kotus w kat 11lat, Kacper Owczarek w kat 10 lat. Srebro zdobyły: Lena Ber w kat 9 lat, Hanna Sztaudynger w kat 11lat. Na najniższym stopniu podium stanęli: Hanna Tomecka w kat 9 lat, Maja Plewińska w kat 10 lat, Kacper Smyka kat 10lat, Mikołaj Krakowski w kat 9 lat.

Ponadto dyplomy otrzymali: Stępień Lena IV mc w kat 9 lat, Grudzińska Laura IV mc w kat 11lat, Filipiak Aleksander IV mc w kat 9lat,  Markiewicz Wiktoria V mc w kat 10lat, Kukulak Antoni Vmc w kat 9 lat, Cybulski Paweł V mc w kat 10lat, Głowacki Wojciech V mc w kat 11lat, Zdanowicz Hanna VImc w kat 9 lat, Machałowski Michał VImc w kat 8lat, Kolasa Dominika VIImc w kat 9 lat, Głowacka Anna VII mc w kat 11 lat, Nowak Jagoda VII mc w kat 10 lat, Plewiński Bartosz VII mc w kat 10lat, Szymańska Małgorzata VIII mc w kat 11 lat, Janiak Zuzanna VIII mc w kat 9 lat, Nowicki Szymon VIII mc w kat 9 lat, Tomczyk Patryk VIII mc w kat 11lat.

Gratulacje!!!

WYNIKI MMM Radomsko