II miejsce w województwie w Drużynowym Wielobóju Pływackim 10-latków

W Skierniewicach na start, do rywalizacji o miano najlepszej drużyny w wieloboju pływackim, zgłosiło się  274 osoby z 14 klubów województwa łódzkiego. Zespół UKS Piątka będzie składał się 12 zawodników i osiągnął bardzo dobry rezultat. Ekipa z Konstantynowa Łódzkiego zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej. Każdy z dziesięciolatków musiał wykazać się wszechstronnością i przepłynąć czterokrotnie różnymi stylami oraz w różnych konkurencjach. Reprezentowali Nas: Kotus Katarzyna, Ber Lena, Stępień Lena, Koszańska Helena, Klikar Anita, Kolasa Dominika, Burski Franciszek, Kozłowski Oskar, Krakowski Mikołaj, Nowicki Szymon, Łuczak Stanisław, Kukulak Antoni. Indywidualnie najwyższe miejsca w poszczególnych konkurencjach osiągnęli: Katarzyna Kotus dwukrotnie II m-ce 50klas i 100zm oraz dwukrotnie V m-ce 50 dow i 50 grzb, Ber Lena dwukrotnie VI m-ce 50 dow i 50 klas oraz VII m-ce 50 grzb i X m-ce 100 zm, Kolasa Dominika X m-ce 50 klas, Burski Franciszek X m-ce 50 klas.

Gratulacje!!!

Listy i WYNIKI