IV edycja Pucharu Polski juniorów młodszych w wieloboju nowoczesnym

W weekend 24-25.05.2024, w Warszawie odbył się IV-ty Grand Prix Polski juniorów Młodszych w dwu i trójboju nowoczesnym. Na starcie pojawiło się ponad 250 uczestników z 28 klubów. Była to przed ostatnia kwalifikacja na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w tej dyscyplinie sportu. Najlepiej spośród zawodników UKS Piątki Konstantynów Łódzki spisała się Maja Głogowska X mc trójbój. W drugiej dziesiątce PP w Warszawie uplasowali się: Iga Ciszyk XII mc trójbój, Heleny Luniak XIII mc dwubój, Marcel Krata XIII mc trójbój, Laura Grudzińska XIV mc dwubój, Oliwier Leśniewski XVIII mc trójbój, Bartłomiej Dudziński XIX mc dwubój. W/w reprezentanci Konstantynowa Łódzkiego zrobili duży krok w kierunku awansu na Olimpiadę Młodzieży rozgrywaną pod koniec czerwca w Kraśniku. Gratulacje!!!

Wyniki dostępne w linku